Sklep Jubilerski | Radosław Świeńciński

Obrączki Ślubne Producent

Biżuteria markowa

Obrączki Ślubne Białystok

Obrączki Ślubne z różowego Złota Białystok

Obrączki Ślubne z Białego i różowego Złota Białystok

Ekskluzywne Obrączki Ślubne | Jubiler Białystok

Na zamówienie

 

Obrączki Ślubne z pracowni Radosława Świeńcińskiego w Białymstoku to wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie. Produkujemy obrączki z żółtego złota, białego złota, obrączki z brylantami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. Z myślą o Państwa wyjątkowych i różnorodnych oczekiwaniach, przygotowaliśmy szeroki wachlarz modeli w którym zarówno zwolennicy tradycji, jak i nowoczesności z całą pewnością znajdą coś dla siebie. Zapraszamy do naszej pracowni w Białymstoku przy ul. Wyszyńskiego 6a.

Swoim klientom w cenie obrączek gwarantujemy:

  •  darmowy grawer wewnątrz obrączek
  •  wieczystą gwarancję na stop złota
  • w przypadku obrączek z diamentami certyfikat autentyczności
  •  ekskluzywne opakowanie 

Czas produkcji obrączek to od 3 do 14 dni roboczych.

Oferujemy obrączki jedno, dwu i wielokolorowe produkowane w technologii bezszwowej !!

Do naszych obrączek oferujemy tylko najwyższej jakości diamenty. Każdy kamień posiada certyfikat poświadczony przez wykwalifikowanych szlifierzy.

W swojej ofercie posiadamy każdy szlif brylantów w każdym rozmiarze.

 

Uwaga na rozmiar!

Obrączki muszą być idealnie dopasowane. Najprostszy i najwygodniejszy sposób na odpowiednie dobranie rozmiaru, to udanie się do sklepu jubilerskiego i założenie miarki na palec. Ta metoda jest najbardziej dokładna oraz niezawodna. Pierścienie miernicze podpowiedzą, jaki rozmiar jest prawidłowy (rozmiar, czyli numer nie odpowiada średnicy, czy rozmiarowi obwodu palca). Więc zapraszamy.

 

Jak wybierać obączki ślubne?

Obrączki Ślubne Producent Białystok

Po pierwsze trwałość

Większość biżuterii pełni funkcję dekoracyjną - ma służyc podkreśleniu piękna, stylu, czy cech charakteru osoby która ją zakłada. Z tego powodu podczas projektowania i wykonywania biżuterii na pierwszym planie stawia się względy estetyczne i wizualne, a dopiero w następnej kolejności zwraca się uwagę na praktyczność i trwałość. Przy tworzeniu obrączek kolejność ta wygląda odwrotnie. Obrączki są noszone na co dzień i mają służyc wiele lat. Z tego powodu powinny odznaczać się o wiele większą trwałością i praktycznością w użytkowaniu.

Po drugie próba złota

Trwałość obrączek jest bezpośrednio związana z próbą kruszca z jakiego są wykonane. Im niższa próba tym wyższa trwałość. Jednak wraz ze wzrostem trwałości ograniczona zostaje estetyka wyrobu. Czyste złoto jest metalem bardzo miękkim, podatnym na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. W związku z tym potrzebny jest kompromis pomiędzy estetyką a trwałością. Najczęściej polecaną i oferowaną próbą jest tzw. "czternastka", która w nomenklaturze jubilerskiej ma różne nazwy (585, 14 karatów, próba numer 3 i inne). Obrączki wykonane ze złota w tej próbie oferowane są w przystępnych cenach, a przy tym charakteryzują się wysoką trwałością i nienaganną estetyką

Najczęściej przy obrączkach spotykane są trzy próby złota:

  • Próba 585 – obrączki wykonane ze złota o tej próbie są najbardziej trwałe, zawierają ponad 50% czystego
  • Próba 333 – jest to odmiana dużo tańsza, bo zawartość złota jest dużo niższa, przez co kolor wyrobów jest jasnożółty a biżuteria szybko śniedzieje, często też uczula
  • Próba 750 – obrączki ze złota o próbie 750 są dość miękkie i bardziej podatne na zarysowania i odkształcenia, stosowane zazwyczaj w bardzo masywnych prostych obrączkach

Próby złota

Po trzecie kolorystyka

Ze względu na swój ponadczasowy charakter najpopularniejsze są obrączki wykonane z żółtego złota. Decydując się na obrączki dwu i trzykolorowe należy pamiętać, że są one droższe od obrączek jednokolorowych i mają dosyć istotny mankament – niektórych modeli nie można w ogóle przerozmiarować, a w innych w razie potrzeby można zrobić korektę rozmiaru tylko w profesjonalnym zakładzie jubilerskim, w przeciwnym wypadku istnieje poważne ryzyko ich zniszczenia. Nasza firma jako nieliczna w regionie oferuje Państwu bezszwowe obrączki wielokolorowe !

Po czwarte wzór obrączek

W tym przypadku, podobnie jak w życiu potrzebny jest kolejny kompromis. Podejmując decyzję o zakupie obrączek diamentowanych, powinniście zdawać sobie Państwo sprawę z konsekwencji na przyszłość. Dzięki temu unikniecie niemiłego rozczarowania. Obrączki ze wzorem powinny być wykonane tzw. metodą bezszwową. W przeciwnym wypadku będą o wiele bardziej narażone jest na uszkodzenia. Każdy nacisk, nawet podczas normalnego użytkowania, a zwłaszcza zmiany rozmiaru mogą spowodować jej zniszczenie. Ponadto zewnętrzny wzór na nich będzie się ścierał, a wewnątrz wzoru gromadzić się będą zabrudzenia. Obrączki diamentowane w naszej firmie są wykonywane wyłącznie metodą bezszwową, a wzory projektowane są tak, aby minimalizować gromadzenie się wewnątrz zanieczyszczeń. Nasze wzory wykonujemy najwyższej jakości narzędziami na obrączkach z czternastokaratowego złota, co znacznie wydłuża proces ścierania się.

Po piąte waga obrączek

Masa obrączki ma bezpośredni wpływ na jej trwałość i wygodę użytkowania. Jeżeli obrączki u jednego ze sprzedawców są lżejsze od porównywalnych wzorów u pozostałych, wcale nie musi to oznaczać dobrej okazji. Zachodzi wówczas uzasadnione podejrzenie, że obrączki są albo puste wewnątrz, albo cieńsze. Tak w jednym jak i w drugim przypadku, znacznie osłabiona została wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a także ograniczona możliwość korekty rozmiaru. Ponadto w przypadku obrączek cieńszych niż standardowe, istnieje realne ryzyko skaleczenia palców podczas ich normalnego użytkowania. Wszystkie nasze obrączki projektowane są z myślą o trwałości, bezpieczeństwie użytkowania i łatwości skorygowania rozmiaru. W procesie produkcji ich masa jest restrykcyjnie przestrzegana. Jeżeli po wykonaniu precyzyjnej obróbki obrączka waży mniej niż określone minimum, trafia z powrotem do przetopienia.

 

 

 

Pracownia Złotnicza - Producent Ekskluzywnych
Obrączek Ślubnych na zamówienie

Sklep Jubilerski Białystok

 

Obrączki Ślubne z Białego Złota z Brylantami Białystok

Obrączki Ślubne z Białego Złota z Brylantami Białystok

Producent Obraczek Ślubnych Białystok

Producent Obraczek Ślubnych Białystok

Obrączki Ślubne na zamówienie Białystok

Sklep Jubilerski BiałystokSklep Jubilerski Białystok Sklep Jubilerski Białystok

 

 

 

Sklep Jubilerski Marka RS